Lighthouse Worldwide Solutions EMEA Hakkında

Lighthouse Worldwide Solutions, 1982’de kurulmuş, gerçek zamanlı kontaminasyon izleme sistemleri ve partikül ölçüm cihazları konusunda lider üreticilerden biridir.

Genel merkezi ve üretim fabrikası Oregon, ABD’de bulunmaktadır.

Dünya’da 5 yerel ofisi bulunan Lighthouse Worldwide Solutions firmasının Avrupa, Orta Doğu ve Afrikadaki 40 ülkesinden sorumlu bir yerel ofisi de Lighthouse Worldwide Solutions EMEA ofisidir.

Istanbul merkezli yerel ofisi, kontaminasyon kontrol alanında, temizoda izleme sistemleri mühendislik, tasarım, devreye alma, validasyon ve servis konularında hizmet sağlamaktadır.

Istanbul laboratuvarı, partikül, mikrobiyolojik örnekleme ve debimetre alanlarında ISO 17025:2017 akreditasyonuna sahiptir. Bu alanda Türkiye’de ilk, Dünya’da 3.akredite laboratuvar olma özelliğini taşımaktadır. Laboratuvarda verilen akredite hizmet, aynı kaliteyle mobil laboratuvarlarda da yerinde hizmet olarak sunulabilmektedir.

İlaç, biyoteknoloji, kök hücre, hastane, gıda, savunma, havacılık, otomotiv sektörlerinde online izleme sistemleri; regülasyon ve standartlara uygun biçimde anahtar teslim olarak sunulmaktadır.

Istanbul-based local office EMEA regional office provides engineering, design, implementation, validation and service in cleanroom monitoring systems in the field of contamination control to 40 countries in the EMEA region. 

EMEA Laboratory has 17025 accreditation and is the first accredited laboratory in Turkey and the third one in the world. The accredited service can also be delivered on-site in EMEA mobile laboratories.

Online monitoring systems in the pharmaceutical, biotechnology, stemcell, hospital, food, defense, aerospace and automotive sectors are offered as turnkey in compliance with regulations and standards.